Kapat

[:tr]tarihkurdu.net, Bundle Haber’de…[:]

Anasayfa [:tr]tarihkurdu.net, Bundle Haber’de…[:]

[:tr]

Bundle Haber

 

 tarihkurdu.net, Bundle Haber‘de

 
Bundle, farklı kategorilerden çok sayıda haber sitesini ve blogu bir araya getiren ve içeriklerini kullanıcılara sunan bir haber uygulaması olarak Türkiye’de Dwarf Planet tarafından geliştirildi.
 
Bir Türk markası olan Bundle, yabancı geliştiricilerin uygulamaları ile rekabet ederek yurt dışında çok sayıda ülkede ilgi görüyor ve Türkiye’de de çok hızlı şekilde büyümeye devam ediyor.
 
Mayıs itibarıyla aylık 2 milyon sayfa gösterimini aşan uygulamada Türk kullanıcılar ayda 1 milyondan fazla haber okumakta.
 
30’un üstünde kategoride binlerce mecranın içeriklerini anlık olarak yayınlayan, son dakika gelişmelerini kullanıcılarına bildirim yoluyla da ulaştıran uygulama, aynı zamanda içinde barındırdığı haber siteleri ve bloglara da yoğun trafik akışı sağlıyor.
 
tarihkurdu.net‘in de aralarında bulunduğu dilediğiniz haber sitesi ya da blogu okuyabileceğiniz, yenilikçi bir tasarıma sahip ve pek çok kullanışlı özelliği barındıran Bundle’ı henüz indirmediyseniz App Store’dan veya Google Play’den uygulamaya göz atmanızı tavsiye ederiz.

 [:]